Vakantiehuis Actuele aanbiedingen Onze speciale promotie is vakantiehuis Malá Skála: nergens anders in Tsjechië vindt u een beter aanbod. Volgens kenners het mooiste fiets- en wandelgebied van Bohemen. Meer informatie...

Bus Tsjechië Luxe buslijndienst Tsjechie Luxe lijndienst naar Tsjechië en Slowakije. Dagelijks vertrek! Opstappen in Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo. "First minute" retour Praag al voor € 69,00! Meer informatie...

zomer

zomer


Treinarrangement Praag met ***hotel

Sleeperette in City Night Line
transfer: inclusief treintickets, treinarrangementen niet of minder geschikt om te combineren met dit arrangement niet of minder geschikt om te combineren met dit arrangement niet of minder geschikt om te combineren met dit arrangement
duur : vanaf 4 dagen
data : jaarrond
prijs : vanaf €220,00 per persoon

Maatwerk treinarrangement Praag met overnachtingen in ***hotel Novomestsky
Vertrek: iedere dag vanaf ieder station in Nederland. 
Boek zelf de treinreis of laat de treinreis door ons boeken (5 euro per ticket).
Het pakket bestaat uit: treinreis + taxi + hotel + facultatief actief en cultureel programma.

zicht op de Karelsbrug treinstation Praag

Treinarrangement Praag met overnachtingen in ***hotel

Stedentrip. Een combinatie van een treinreis, een goed ***hotel in het stadscentrum en vervoer van en naar het station. Naast deze basis bieden we een vrijblijvend cultureel, actief en uitgaansprogramma aan. In gezelschap van gelijkgestemden leer je de stad en haar nachtleven tot in de kleine uurtjes kennen. Er is altijd een leuk en interessant internationaal gezelschap, waar je je helemaal vrijblijvend bij aan kunt sluiten.

wij bevelen aanVertrek iedere dag vanaf ieder station uit heel Nederland, het hele jaar rond!

EuroNight naar Praag (nachttrein)

EuroNight naar PraagHotel NovomestskyPer trein naar Praag voor slechts 29 euro? Wees er snel bij, controleer direct de beschikbaarheid, en boek via NS Hispeed. De rechtstreekse trein naar Praag (nachttrein) rijdt dagelijks! De "vanaf" prijs betreft het voordelige Spar-Night tarief. Een goedkoop tarief, in iedere CityNightLine aangeboden, maar met een beperkte beschikbaarheid.

Met de Spar Night tarieven (ticket én reservering) brengt City Night Line u heel voordelig naar uw bestemming. Al vanaf 49 euro boekt u een ligplaats in een couchetterijtuig voor 6 personen. Voor slechts 20 euro meer reist u in een comfortabel slaaprijtuig, inclusief ontbijt.

Met EuroNight reist u al vanaf € 29,- (enkele reis, 2e klas) naar Praag. Dagelijks vertrekken vanuit Amsterdam.

Prijs op basis van Sparnight-tarief in de 2e klasse voor een slaapstoel vanaf Amsterdam Centraal. Tarief is beperkt beschikbaar en na aankoop niet te wijzigen en/of annuleren. U boekt de City Night Line al 180 dagen voor vertrek.

Praag is vanuit Nederland rechtstreeks per trein bereikbaar. 's Nachts slapen en 's ochtends uitgerust aankomen in Praag. De EuroNight naar Praag begint in Amsterdam. Bespaar lange inchecktijden op het vliegveld en neem de trein! Met de nachttrein reist u 's nachts en kunt u 's ochtends uitgerust uitstappen.

Rekenvoorbeeld 5 daagse reis met 2 overnachtingen:

Let op: onderstaand rekenvoorbeeld is op basis 4 personen. Verder geldt dat de genoemde prijs van de treintickets een gemiddelde prijs is. In bepaalde periode kunnen treintickets aanzienlijk duurder zijn. U krijgt van ons voordat u definitief boekt altijd de dan geldende actuele prijs van de tickets.

treinreis retour  EuroNight naar Praag (nachttrein met ligplaats)  154,00 €
boekingskosten ticket 5,00 €
taxi van station naar hotel 5,00 €
taxi van hotel naar station 5,00 €
hotelovernachting met ontbijt 2 x 25,50 €
totaal per persoon 220,00 €
EuroNight naar Praag

Hotel Novomestsky

Hotel NovomestskyHotel Novomestsky*** biedt modern en comfortabele hotelkamers aan in het historische en business centrum van Praag. Het hotel gelegen in het centrum van Praag ligt op korte afstand van de bekende attracties zoals het Wenceslas Plein of het nationale theater, de Karelsbrug en het Oudenstadsplein. Bijna alle toeristische attracties zijn in slechts enkele minuten te voet bereikbaar.

Hotel Novomestsky*** biedt accommodatie in 34 kamers en 3 appartementen met eigen badkamer met douche en wc. Alle kamers zijn van satelliettelevisie telefoon en WI-Fi voorzien. De capaciteit van het hotel is 77 beden op 5 verdiepingen met lift. De hotel receptie is dag en nacht open, heeft kluisjes ter beschikking en verkoopt souvenirs. U kunt met creditcards betalen.

Twee hotel restaurants bieden koud ontbijtbuffet en serveren uitstekende Tsjechische en internationale gerechten. In de zomer kunt U op het hotel terras gezellig buiten zitten.

Meer informatie: hotel Novomestsky

Boekingsinformatie

Boek uw treinreis rechtstreeks bij de NSHiSpeed of laat de treinreis door ons boeken. Wij geven u de beste prijs die geldt op het moment van boeken.

Heeft u eenmaal zelf een treinreis geboekt of heeft u definitief de opdracht tot boeken van de treinreis aan ons gegeven dan zullen wij de bijbehorende accommodatie, hoteltransfers, en - indien gewenst - de door u gekozen aanvullende excursies vastleggen.

Let op: op de treintickets zijn de reis- en annuleringvoorwaarden van NSHiSpeed van toepassing.

Wat is inclusief ?

  • free city tour Praag (er geldt een vrijwillige bijdrage, meer informatie op new Prague tours)
  • gratis plattegrond van Praag
  • SGR garantie

Wat is exclusief ?

In het boekingsformulier staat precies aangegeven wat inclusief is en wat facultatief bijgeboekt kan worden.

  • alle excursies en activiteiten. In Praag kun je alle genoemde losse activiteiten bijboeken (niet verplicht).
  • verplicht: minimaal twee overnachtingen in ***hotel met ontbijt in Praag.
  • verplicht: transfer van station naar hotel
  • verplicht: transfer van hotel naar station
  • reisverzekering (niet verplicht)

De totaalprijs wordt op basis van uw keuzes exact berekend in het online boekingsformulier voordat u uw boeking plaatst.

In plaats van de free tour bestaat er ook de mogelijkheid om een prive tour door Praag bij te boeken, diverse thema's mogelijk, Gouden Mijl, Joods Praag, literair Praag, Jugendstil, ondergronds Praag, Praag per Segway. In het boekingsformulier staan de mogelijkheden en de prijzen. Heeft u een bijzondere wens die niet vermeld staat? Laat het ons dan weten, we maken graag een maatwerk voorstel.

Individuele arrangementen met vrije reisdata beste prijs garantie!

Periode vantotPrijsNotitieBoek online
1 Jan 2012 31 Dec 2012 €0,00  basisprijs = boekingskosten Boek online

Heeft u hulp nodig bij het boeken? Bel ons gerust op 024 37 39 350. We staan u graag te woord.


Beschikbaarheid & boeken »


 

 

 

 
 

Loading

Vakantie? Boek nooit zonder SGR-garantie! Team Actief in Tsjechië is aangesloten bij SGR Waarom boeken bij Actief in Tsjechië? Lees meer ..


telefoon 024 37 39 350 | disclaimer | algemene voorwaarden | referenties | affiliate | (c) Oostwaarts | groepsofferte | XML en RSS feeds op deze site | SGR | kontakt